Kamil Andrzejkowicz Zdjęcie Profilowe-5
Kamil Andrzejkowicz

Kamil Andrzejkowicz

Kim jest kamerzysta ślubny?

Kilka słów o mnie

Cześć, jestem Kamil i w chwili pisania tego posta mam 29 lat. W twórczości komercyjnej jestem na początku drogi wspaniałych doświadczeń, natomiast filmem interesuję się już wiele lat. Wszystko zaczęło się w szkole podstawowej, kiedy tata kupił mi aparat analogowy marki kodak. Co prawda był zautomatyzowany, ale możliwość wypstrykania 36 klatek sprawiało wielką frajdę. Być może tak zaszczepił we mnie pasję, która obudziła się po latach. Pasję do uwieczniania emocji w filmie, do tworzenia wzruszających historii.

Tak, to też ja, tyle, że 26 lat wcześniej. Nadal nie lubię zimy i zdecydowanie wolę stać po drugiej stronie obiektywu 🙂 Co się zmieniło? Jestem trochę wyższy, wypadło mi trochę włosów i nie noszę czerwonych spodni.

Muzyka jest częścią dobrego kina

Lubię muzykę…i to bardzo. Pomaga w wielu rzeczach. W pracy, odpoczynku i w zabawie. Grywam na gitarze. Kiedyś z chłopakami “z klasy” graliśmy w lokalnym zespole rockowym. Wrażliwość muzyczna pozwala mi dokonać prawidłowego wyboru utworów muzycznych przy tworzeniu pięknych filmów. Interesuję się też fantastyką i dobrym kinem.

Początki z filmem to mała kamerka hd panasonica i statyw. Niby niewiele, ale dodając do tego ciekawe pomysły powstało kilka krótkich etiud filmowych. Czas ten wspominam bardzo dobrze. W końcu wspólnie ze znajomymi poszerzałem swój warsztat filmowy.

Wsparcie rodziny jest dla mnie ważne

Dzisiaj w 2019 roku, mając spory bagaż doświadczeń jestem szczęśliwym mężem tworzącym małą rodzinkę. Najważniejsze jest to, że mogę robić to co lubię a w moich poczynaniach zawsze wspiera mnie żona.

A oto mój największy sukces w życiu. Mała Alicja. Największe szczęście i motywacja do działania.

Jak to jest…kochać kogoś szczerze i prawdziwie…nie dlatego, że coś dla nas robi, ale dlatego, że to my możemy zrobić dla tej osoby coś, co sprawi nam radość, rozgrzeje nasze serce do czerwoności…Pierwszy pocałunek, pierwsza łza wzruszenia,  ciepły oddech na karku przyprawiający o dreszcze, emocje odbierające rozum. Nie ma nic piękniejszego od miłości. Jestem kamerzystą i uwieczniam chwile. Te krótsze i te dłuższe. Specjalnie dla was, tworząc filmy przepełnione uczuciami, które sam, tak dobrze znam. Najpiękniejsze w miłości jest to, że każda jest niepowtarzalna i zaskakująca. Kocham film, zarówno jako operator jak i montażysta. Cały czas dążę do perfekcji.  Ale przede wszystkim, lubię kręcić, szukać ciekawych ujęć i emocji. To dzięki nim jestem w stanie opowiedzieć tak wiele cudownych historii. Jeśli masz do mnie jakieś pytanie, chętnie odpowiem. Potrafię słuchać, ale jeśli trzeba, wskażę drogę.

Jestem kamerzystą ślubnym działającym głównie na terenie Sieradza, Wielunia oraz Częstochowy, jednakże specjalnie dla was dojadę w każde miejsce na terenie Polski. Do zobaczenia!

Share this post

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on print
Close Menu