Blog_02
Kamil Andrzejkowicz

Kamil Andrzejkowicz

Na czym oddaję materiał filmowy?

W dzisiejszych czasach użytkowanie plików audio/video wysokiej jakości jest na porządku dziennym. Filmy ze ślubu/wesela, krótsze czy też dłuższe historie, które dla was uwieczniam staram się przekazywać w możliwie najlepszej jakości. Dlatego zależy mi na tym, aby plik, który ode mnie otrzymacie był na tyle uniwersalny, żebyście mogli odtworzyć go bez problemów na wielu urządzeniach, a zarazem, aby był z łatwością obsługiwany przez portale internetowe i media społecznościowe tj. facebook czy vimeo.

Format i kodek pliku w filmie ślubnym

Plik kodowany w h.264 w formacie .mp4 jest obecnie jednym z wiodących standardów do w/w zastosowań. Nie będzie więc problemu z obejrzeniem filmu na TV, laptopie, komputerze stacjonarnym, tablecie, smartphonie czy w internecie.

Film na pendrive: standardy się zmieniają

Dlaczego nie płyty DVD? Po pierwsze ilość płyt. Po drugie gorsza jakość. Plik filmowy wysokiej jakości z wesela trwającego nawet do 90 minut, nagrany w 4k a zrenderowany w FHD wraz z krótkim teledyskiem, bez problemu zmieści się na 16 GB pendrivie. Właśnie taki sposób przekazania wam mediów wybrałem. Dokonałem analizy rynku i z przyjemnością mogę przedstawić kilka zdjęć pięknych, poddanych za każdym razem indywidualizacji (kolor, kształt, grawery) drewnianych pudełek z ręcznie produkowanym pendrivem.


Prezentacja pudełek z pendrive

Pudełka mają różne kształty, w zależności od osobistych preferencji. Mogą to być więc szkatułki z okuciami, pudełka okrągłe z wyciąganym wieczkiem lub pudełka zasuwane. Wszystkie stanowią nie tylko “kontener” dla waszego filmu ale też piękną ozdobę.

Pudełka dostępne są w różnych kolorach i wariantach malowania. Może to być; sosna, biały, kasztan, vintage lub dąb.

Pudełka wypełnione są w środku mchem lub jutą, w zależności od rodzaju pudełka. Po otwarciu pachną nieziemsko! Każde pudełko może zostać spersonalizowane, podobnie jak pendrive. Imiona, inicjały, data, w zależności od indywidualnych potrzeb.

Każde pudełko jest gratisem dodawanym do usługi. Przed otrzymaniem, sami wybieracie jego rodzaj i indywidualizację.

Share this post

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on print
Close Menu