Kamil Andrzejkowicz Fotografia i Film_Portfolio_ (69 of 166)
andrzejkowicz_admin

Prosecco Van na wesele – nowy trend | atrakcja na weselu

Prosecco Van - gdzie pojawił się pomysł?

Prosecco to wino musujące, którego tradycja sięga końcówki XIX w. we Włoszech i początku XX w. we Francji. Wino to kojarzyć się powinno z włochem Federico Martinotti oraz francuzem Eugene Charmat. Idea samego Vana Prosecco, czyli trójkołowego pojazdu o małych gabarytach, który daje możliwość serwowania trunków zrodziła się w Wielkiej Brytanii. Podobno inspiracją dla twórcy były foodtrucki i mobilne bary oraz punkty z napojami. Znudzeni monotonią pracy na etacie Anglicy, postanowili wcielić pomysł w życie. Nie potrzeba było wiele czasu, aby trójkołowiec podbił serca mieszkańców Wysp Brytyjskich. Zaczął pojawiać się na imprezach urodzinowych i firmowych, weselach oraz na festiwalach muzycznych. Kilka lat temu trafił do Polski i coraz częściej jest to stały punkt programu weselnego par młodych obok fotobudki i drinkbaru.

Prosecco van - każdy znajdzie coś dla siebie.

Prosecco Van na moich zdjęciach ma kolor błękitny, natomiast oferta firm w zakresie tego typu atrakcji jest bardzo rozbudowana. Wesele w stylu śródziemnomorskim, rustykalnym, boho, glamour to nie problem. Paleta barw trójkołowych drinkbarów jest bardzo obszerna, od pastelowych kolorów, przez metaliczne barwy, a na czerni i bieli kończąc. Bez wątpienia znajdziecie idealny kolor oraz wyposażenie. Należy również mieć na uwadze fakt, że Prosecco Van to nie tylko wino musujące. W ofertach usługodawców pojawiają się również inne napoje oraz drinki.

Prosecco Van - wyjdź przed szereg, bądź trendy.

Prosecco Van na wesele

Zamówienie Prosecco Vana to niepowtarzalna okazja na dodanie wyjątkowej atrakcji na Twoim weselu. To ciągle powiew świeżości. Nie musisz przecież polegać na rutynie i powielać “jedynie słusznych” standardów w odniesieniu do trendów na polskich weselach. Mała rzecz, a cieszy. Bez wątpienia trójkołowca można wykorzystać jako element dekoracji i świetne miejsce do kreatywnych ujęć filmowych oraz nietuzinkowych kadrów fotograficznych. Chcesz zaskoczyć gości? Podążać za nowinkami? Wprowadzić powiew świeżości na swojej imprezie? Z pewnością musisz rozważyć wynajęcie ekipy z Prosecco Vanem.

Prosecco Van - możesz poczuć się wyjątkowo.

Prosecco kojarzy się z towarem ekskluzywnym. To coś innego niż piwo czy wódka. To nawet coś więcej niż zwykłe wino. Biorąc pod uwagę wyjątkowość i niepowtarzalność chwili, wybór oryginalnych dodatków weselnych, w tym dobrych jakościowo napojów alkoholowych wydaje się oczywisty.

Z punktu widzenia fotografa i kamerzysty ślubnego, to przede wszystkim dodatkowy materiał do głównego filmu czy albumu. Można “porwać” Parę Młodą na kilka chwil i uwiecznić na zdjęciach piękne momenty pełne emocji. 

 

Prosecco Van na wesele

Fotograf ślubny z Sieradz | Kamerzysta ślubny z Sieradza

Mam na imię Kamil i zajmuję się uwiecznianiem pięknych, jedynych w swoim rodzaju chwil podczas Waszych uroczystości. Wykonuję filmy i zdjęcia reportażowe – głównie ślubne. Tematyka mojej pracy skupia się wokół zakochanych par i podstawowej komórki społecznej, którą jest rodzina. Mieszkam niedaleko Sieradza, natomiast realizuję zlecenia na terenie całej Polski. 

Love is art.

 

Powyższy Van jest własnością firmy DOLCE VITA PROSECCO VAN.

Udostępnij

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on print
Share on email

Więcej
wpisów